Dotykový informační panel

ÁMOS

AMOS

Interaktivní dotykový určený k umístění na stěnu. Toto řešení nabízíme v několika velikostních a také ve dvou designových provedení. U první možnosti je standardně nabízena možnost velikosti od 27" až po 50", jiné rozměry jsou jako zakázková úprava dle požadavků zákazníka. Další volbou je designové provedení - S-LINE / R-LINE. Základním rozdílem je v provedení rohů. S-LINE má ostré rohy a tedy velmi čistý design, který zapadne do každého interiéru, R-LINE má naopak rohy kulaté a působí elegantně a jemně.

Toto řešení nalézá využití zejména jakožto náhrada papírových nástěnkách v projektu ÁMOS vision, který je určen pro školní zařízení. Zde nahrazuje klasické papírové nástěnky a usnadňuje takto práci pedagogům a dalším zaměstnancům školy. Jako další využití jsou různé informační a navigační aplikace, kde produkt slouží zejména k informovanosti návčtěvníka o důležitých informacích.

V rámci dané modelové řady lze provést i zakázkou ůpravu, která spočívá od změny barevného provedení, brandingu, integrace periferie až po konstrukční úpravy designu. Ukázky zakázkových realizací naleznete níže.

Realizace a studie řešení