top of page

Panel ÁMOS

VNITŘNÍ INFORMAČNÍ PANEL

8DF010D4-85F9-4916-82D7-FAE119FD2FC7_edi

Informační dotykový panel je určený k umístění na stěnu. Toto řešení nabízíme standardně ve velikostech od 32" až po 50". Možné je ale samozřejmě téměř vše! Jiné rozměry vám rádi upravíme na zakázku, přesně dle Vašich požadavků.Panely mají dvě designová provedení. Typ S-LINE má ostré rohy, čistý a nadčasový design, který zapadne do každého interiéru. R-LINE má naopak rohy kulaté, působí tak elegantně a moderně. Toto řešení doporučujeme využít zejména jako informační panely.Ve školních zařízení fungují skvěle jako náhrada za zastaralé papírové nástěnky, o čemž se můžete přesvědčit v našem projektu ÁMOS vision. Usnadňují komunikaci a umožňují informace zprostředkovat přehledně, srozumitelně a efektivně. Mohou sloužit jako informační rozcestník, elektronická úřední deska, navigační či reklamní panel.V rámci dané modelové řady rádi provedeme i různé zakázkové úpravy. Je jen na Vás, jaké vyberete barevné provedení, branding, integraci periferie nebo konstrukci designu. Ukázky zakázkových realizací naleznete níže.

mobilní řešení pro prezentace

V této řadě nenaleznete pouze řešení pro pevnou instalaci na stěnu, ale také informační panel určený pro prezentační účely.

Konstrukce informačního panelu je velmi odolná, ale také byl kladen důraz na přenositelnost s snadnou manipulaci.

Vneste interaktivitu i do míst, kde to není zvykem. Nahraďte rollup moderním řešením, které přiláká více potencionálních zákazníků. Prezentujte své výsledky na poradě nebo ukažte klientům svou nabídku na veletrzích či konferencích. Tento mobilní interaktivní panel nalezne mnohé využití.

bg-8-informacni-kiosek-dotykovy-panel-mo

ZOBRAZENÍ A VÝKON

iMac Cinema Display

OBRAZOVKA

32" až 55"
FullHD / 4K
350nits

dotykovou obrazovkou počítače

DOTYKOVÝ SENZOR

kapacitní
multitouch
10 dotyků

Počítačový procesor

POČÍTAČ

intel QuadCore
od 8GB RAM
od 128GB SSD

TECHNICKÉ PARAMETRY

PROVOZNÍ TEPLOTY

0°C až +40°C

ZPŮSOB INSTALACE

na stěnu

PŘIPOJENÍ

230V AC 50Hz + RJ45 / Wi-Fi

ODOLNOST

IP40, IK10

možnosti využití

Elektronická úřední deska
Města a obce
Informační centra
Navigace v budově
Hrady a zámky
Muzea
Výstaviště
Lázně a resorty
Golf & Ski

bottom of page