top of page

O NÁS

KDO JSME?

Jsme ryze česká společnost působící

v oblasti interaktivních technologií

od roku 2018. Za tuto dobu jsme ušli velký kus cesty, vyvinuli

a zdokonalovali produktové řady,

u kterých si stojíme za kvalitou zpracování a funkčnosti celého řešení.

Neustálá inovace, hledání nových řešení a zdokonalování nám umožňuje udržet krok s technologiemi i bezpečností.

tým inpublic technology

IMG_4898.jpeg
IMG_5748.jpeg

Jsme Zelená firma

 

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje tak svým zaměstnancům bezplatně odevzdat vysloužilá elektrozařízení, baterie a akumulátory. Zároveň je tím bez nutnosti cesty na speciální místo zpětného odběru podporujeme v ekologickém chování a s tím související recyklací, při které se mění odpad na znovu použitelný materiál. 

 

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností a baterie mohou zaměstnanci jednoduše odkládat do sběrného boxu, který je umístěn .... Projekt naší firmě také umožňuje bezplatný svoz a následnou recyklaci velkého elektroodpadu.

 

Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je například rtuť, olovo, kadmium či brómované zpomalovače hoření, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.

 

Iniciátorem projektu jsou společnosti REMA, které se specializují na organizaci sběru, třídění a recyklaci vysloužilých elektrozařízení, přenosných baterií a akumulátorů v celé České republice.

Jsme ekologičtí

 

Snaha být šetrní k přírodě se u nás projevila i u vozového parku, kde využíváme především CNG. Požíváním paliva CNG dochází k výraznému snížení emisí.

bottom of page