Podnikový informační panel


Pro komunikaci s klienty používáme různé CRM systémy, které nám vše usnadní a uspořádají a my si pak přehledně můžeme k jednotlivým případům nebo klientům dohledat všechny potřebné informace. Existuje ale něco podobného i pro zaměstnance?


Ano! Pokud nechcete využívat klasické nástěnky, tisknout informace, a obměňovat informace pokaždé když se něco změní nebo přibudou nové, tak pro vás máme velice zajímá řešení. Podnikové informační panely s možností napojení na intranet i internet vám umožní zobrazovat všechny důležité informace, nejen pro zaměstnance, ale také pro návštěvníky.

Vše co jste doposud museli tisknout je v elektronické podobě. A nejen to! Možnosti napojení jsou skoro neomezené - docházkový systém, aktuální informace z výroby a mnoho dalšího.


Jak zaměstnanec zjistí, že jsou zde nové dokumenty k přečtení? Jednoduše. Každá sekce obsahuje oznámení o nových dokumentech. Tedy u každého tlačítka vidíte malinkou bublinu s číslem, tak jak jste zvyklí u mobilních telefonů.


Přehlednost, intuitivní ovládání a rychlost dohledání potřebného obsahu dělá z podnikových informačních panelů jedinečné řešení. Krásné designové řešení, které je možno uzpůsobit vaší firemní identitě, úvodní obrazovky jsou tvořeny na míru a celé řešení uzpůsobíme požadavkům a velikosti podniku. Od jednoho informačního panelu až po spojení několika kusů v jeden designový celek.


Chcete se dozvědět více o tomto řešení? Využijte náš kontaktní formulář a napište nám.