Zabezpečený prohlížeč, DUD - digitální úřední deska a další SW možnosti

Software

Operační systém

Společnost inpublic technology s.r.o. se stala partnerem Microsoft Embedded řešení. Jsme tedy schopni nabídnout zákazníkům velmi specifický operační systém, který vycházi z řešení, které jim je důvěrně známé.

Na přání můžeme poskytnout řešení úplně bez operačního systému nebo s předinstalovanou distribucí linuxu.

Windows

windows.png, 18kB

Windows Embedded je skupina operačních systémů, které mají vlastnosti a nástroje potřebné pro běh aplikačních programů vestavných systémů. A co je důležité pro průmyslovou automatizaci, splňují požadavky průmyslových standardů a zaručují dlouhodobou dostupnost, až patnáct let od uvedení na trh, stejně jako dlouhodobou technickou podporu po dobu až deseti let po skončení prodeje produktu.

Linux

linux.png, 18kB

GNU/Linux nebo jen krátce Linux je v informatice označení pro operační systém založený na Linuxovem jádru. Linux je šířen v podobě distribucí, které je snadné nainstalovat nebo přímo používat (tzv. Live CD). Zároveň se díky použitým licencím jedná o volně šiřitelný software, takže je možné ho nejen volně používat, ale i dále upravovat a distribuovat.

Android

android.png, 18kB

Android je mobilní operační systém založený na jádře Linuxu, který je dostupný jako otevřený software.

Softwarová řešení

milevsko.jpg, 18kB

Zabezpečený prohlížeč

Zabezpečená a spolehlivá aplikace pro zajištění interaktivity infokiosku. Na infokiosku je spuštěna SW aplikace, která zpřístupňuje požadované informace např. z internetu, intranetu, online aplikací anebo dalších externích zdrojů a systémů.

SW umožňuje kombinaci interaktivního a statického obsahu na jedné obrazovce. Tato funkce nabízí uživateli možnost rozdělit obrazovku na dotykovou a nedotykovou část určenou pouze pro prohlížení přehrávaného obsahu. Takový obsah lze snadno aktualizovat a spravovat i vzdáleně.

Navigační systémy

Jedná se o individuální a zakázkové řešení pro daný projekt. Od navigací v nákupních centrech, přes kancelářské budovy až po možnosti navigace ve velkých areálech, ve kterých se nalézá několik budov. Zajistíme vše od návrhu grafického řešení až po samotnou realizaci a implementaci na daných zařízení.

Elektronická úřední deska

Speciální úprava SW, která zahrnuje napojení na spisovou službu úřadu. Součástí je individuální grafické rozhraní a napojení na další služby města, například turistické informace nebo krizové řízení.