Zabezpečený prohlížeč, DUD - digitální úřední deska a další SW možnosti

Software

Softwarová řešení

Pro všechny dotykové panely poskytujeme profesionální softwarovou aplikaci, která je optimalizována pro displeje v rozlišení FullHD i 4K. Díky této aplikaci dokážeme nabídnout personalizaci a individuální řešení pro vaše specifické potřeby. Standardně jde o způsob ovládání, zobrazování informací a  multimediálních souborů, nebo webových stránek. Vstupní obrazovku, včetně grafiky, základních funkcí a dotykových tlačítek pro vás navrhneme na míru pro maximální zákaznický užitek. 

úvodní obrazovka elektronické úřední desky

Elektronická úřední deska

Pro elektronické úřední desky poskytujeme speciální úpravu softwaru, která zahrnuje napojení na spisovou službu úřadu. Součástí je také individuální grafické rozhraní a napojení na další služby města, například turistické informace nebo krizové řízení. Elektronická úřední deska je jasným signálem, že jdete s dobou a myslíte na budoucnost.

Spisová služba

V rámci softwaru elektronické úřední desky vám samozřejmě poskytneme napojení na spisovou službu. Nabízíme možnost napojení ne webovou verzi i přímé napojení na danou službu na serveru. Zde je však nutné, aby úřad disponoval modulem pro napojení od dodavatele spisové služby. Případně si jej lze dokoupit.

Podporované formáty

Software podporuje všechny běžně dostupné formáty dokumentů, jako jsou JPG, PNG, HTML, DOC, TXT, DOCX, XLS, XLSX, PPS, PPT, PPTX a další. Dále také běžně dostupné videoformáty až do rozlišení 4K.

Mód pro hendikepované

Nezapomněli jsme ani na hendikepované. Stiskem jednoho tlačítka je možné přeskupit obrazovky do spodní poloviny panelu. Chceme, aby naše služby nikoho nevylučovaly a byly nápomocné co nejširšímu spektru veřejnosti.

Zabezpečený prohlížeč

Zabezpečená a spolehlivá aplikace pro zajištění interaktivity infokiosku. Na infokiosku je spuštěna softwarová aplikace, která zpřístupňuje požadované informace např. z internetu, intranetu, online aplikací anebo dalších externích zdrojů a systémů.

Software umožňuje kombinaci interaktivního a statického obsahu na jedné obrazovce. Díky tomu máte možnost rozdělit obrazovku na dotykovou a nedotykovou část určenou pouze pro prohlížení přehrávaného obsahu. Takový obsah lze snadno aktualizovat a spravovat i vzdáleně.

Navigační systémy

Navigační systémy poskytujeme individuálně na zakázku. Nabízíme navigace v nákupních centrech, kancelářských budovách i v rozsáhlých areálech, ve kterých se nalézá několik budov. Zajistíme vše od návrhu grafického řešení až po samotnou realizaci a implementaci na daných zařízeních.

úvodní obrazovka interiérového dotykového panelu pro AUTA super

Operační systém

Společnost inpublic technology s.r.o. se stala partnerem Microsoft Embedded řešení. Jsme tedy schopni nabídnout zákazníkům velmi specifický operační systém, který vycházi z řešení, které jim je důvěrně známé. Na přání můžeme poskytnout řešení úplně bez operačního systému nebo s předinstalovanou distribucí linuxu.

Windows

windows.png, 18kB

Windows Embedded je skupina operačních systémů, které mají vlastnosti a nástroje potřebné pro běh aplikačních programů vestavných systémů. A co je důležité pro průmyslovou automatizaci, splňují požadavky průmyslových standardů a zaručují dlouhodobou dostupnost, až patnáct let od uvedení na trh, stejně jako dlouhodobou technickou podporu po dobu až deseti let po skončení prodeje produktu.

Linux

linux.png, 18kB

GNU/Linux nebo jen krátce Linux je v informatice označení pro operační systém založený na Linuxovem jádru. Linux je šířen v podobě distribucí, které je snadné nainstalovat nebo přímo používat (tzv. Live CD). Zároveň se díky použitým licencím jedná o volně šiřitelný software, takže je možné ho nejen volně používat, ale i dále upravovat a distribuovat.

Android

android.png, 18kB

Android je mobilní operační systém založený na jádře Linuxu, který je dostupný jako otevřený software.